1 / 8
Reduktor reduktori редуктори редуктор
5 €
30.11.2022 08:14

Прилеп / Прилеп

Ispraven golem reduktor tezok okolu 120 kg so redukcija od 40/1 so osovina fi 70 mm
Golem izbor na drugi motori i reduktori

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Remenici kaisnici sajbni ременици каишници шајбни

5 €

Krajni prekidaci прекинувачи крајни

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам