1 / 9
BLUETHOOT ZVUCNIK...mnogu moken .....USB ,AUX ,SD ,FM,HI FI,
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 17:42

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov model
Dosta glasen
So led svetla
Usb
Sd
Aux
Sd
Hi FI

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава / Можна е замена од:

$$$...GORAN.....$$$
Потврден огласувач
078678755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам