1 / 7
DIGITALEN----APARAT .ZA .MERENJE .KRVEN. PRITISOK-----noviii
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2022 17:29

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi digitalni aparati za merenje na krven pritisok.
Aparatot isto taka pokraj pritisok meri i puls, ima memorija taka sto vasite prethodni merenja so vreme i datum gi zacuvuva.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава / Можна е замена од:

dejan
Потврден огласувач
078678755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам