1 / 7
MAWINKIT program za dizajniranje na mebel
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.11.2022 13:34

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
НовMawinKit е професионална алатка за 3Д - дизајнирање на мебел и декорирање на ентериери. Моменталната визуелизација и едноставното користење го прави моќно средство за директна соработка со клиентот.
* каталог со мебел од преку 7000 готови елементи групирани по производители или класи на мебел , преку 4500 видови на материјали и комплетни палети од производители, преку 1000 елементи, оков, осветлување, апарати по производители, прозори, врати и слично.
Цена за една инсталација е 1500 денари, а за инсталационо цд за неограничен број на инсталации е 3000 денари.
(+ ГРАТИС со секое купено цд добивате програма за оптимална пресметка на кројни шеми)

Категорија: Компјутери / Софтвери / Останато

Се продава од:

Илчо
Потврден огласувач
078275178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам