1 / 3
HDMI SO HDMI KABLI NOVI EKSTRA CENA
100 МКД
01.09.2022 07:39

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat kabli hdmi so hdmi novi za ekstra cena
Kablite se so dolzina od 2 metri
Mozno e montaza na lice mesto
Mozno e dostava niz cela makedonija po brza posta.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071853666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам