1 / 8
Se Prodavaat Prekrasni Luxuzni Apartmani -ULCINJ-CRNA GORA!
1 €
26.12.2022 21:22

Битола / Битола

Apartmanite XI i XII se luksuzno opremeni stanovi od 79m2 i 64m2 koi se naogaat na sprat vo zgrada so lift!
Prostrani dnevni sobi so moderno oblikovani terasi, prakticni hodnici koi vodat vo preostanatite sobi!

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

ps
Потврден огласувач
070207275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам