1 / 6
stakleno platno (fiberglass)450-650g/m2
350 МКД
Цената е фиксна
17.06.2022 01:10

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Стаклено платно 350ден/кг.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
071309301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам