1 / 2
Телефонски Кабел / Telephone Cable
450 МКД
Цената е фиксна
11.05.2023 10:34

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава телефонски кабел 100 метра црна боја, нов неотпакуван

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

IT
Потврден огласувач
077503405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам