1 / 10
Promena na display na kilometraza za audi ,vw ,Seat ,Skoda.
1 €
01.12.2022 13:08

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Promena na display na kilometraza za Audi i VW , Seat ,Skoda.
Audi A3, A4, A5, A6, A8 ,Skoda Octavia, Superb
,VW GOLF ,VW PASSAT ,TOUAREG,SEAT.
-------------
For audi A3/S3 8L Series 1996-2003

For audi TT 8N Series from 1999-2006

For audi A6 C5 4B Series 1997-2004 Bosch or Jaeger Only

For audi A4/S4/RS4 B5 Series 1995-2001

For audi A6/S6/RS6 C5 4B Series 1997-2004

For audi Allroad C5 Series 1999-2005

For audi RS4 B5 Series 2000-2001

Volkswagen Passat B5 y B5 facelift (3B y 3BG),

Volkswagen JETTA / BORA,

Volkswagen T4 y T5,

Volkswagen Golf 4,
Volkswagen Golf 5,

Volkswagen Polo,

Volkswagen Sharan

for Skoda Fabia, Octavia I, Superb I

for Seat VDO

for Seat Alhambra
for Ford galaxy 2000-2006
Ауди A3/S3 8L 1996-2003 .
Ауди A4/S4/RS4 B5 1995-2001 .
Ауди A6/S6/RS6 C5 4B 1997-2004.
Ауди Allroad C5 1999-2005 г.в.
Ауди RS4 B5 2000-2001 .
Volkswagen Passat B5 ,B6 ,B5.5 3BG
Volkswagen Jetta/Bora
Volkswagen T4/T5
Volkswagen Golf 4
VW Sharan
VW Touareg
Porsche Cayenne
Mercedes A Klasse W169
Mercedes B Klasse W245

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Поправка инструкции/Книги

Се продава од:

D.D
Потврден огласувач
070 942 442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам