1 / 1
OTKUP NA LAPTOPI
По Договор
08.12.2022 10:44

Карпош / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni

dell,samsung,lenovo,hp,apple,asus,acer i dr

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

GAME ON MOBILE
Потврден огласувач
070339993
Испрати Е-маил до огласувачот

SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE

90 €

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам