1 / 11
Plac od 4000m2 vo Gevgelija
50 €
Цената не е фиксна
01.07.2022 08:50

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
070694679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам