1 / 6
Konduri Heelys hilis so trkala patiki helis trkalca
1.200 МКД
03.04.2022 10:19

Автокоманда / Скопје

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

37

Боја:

Црна

Heelys original br. 37 so trkalca,a moze i da se izvadat,socuvani ne osteteni..

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам