1 / 8
Masini za pisuvanje 'Brother'
1 €
Цената не е фиксна
18.02.2022 16:56

Гази Баба / Скопје

se prodava :
-- BROTHER AX-15
- profi-elektronska masina za pisuvanje vo nova sostojba,!!,
+ Pribor:
- 2 rezervni lenti za pisuvanje= 20e.
- 9 lenti za korekcija,= 18e.
- i 2 diska- bukvi-Daisy Wheel= 32e. .

Cena povolna, po dogovor!

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

077 851 251
Потврден огласувач
077 851 251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам