1 / 1
ford delovi ( mondeo,eskort,fiesta,focus,ka,i dr.
По Договор
Денес 10:03

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

.

Tип на делови:

Останато

продавам НОВИ и половни делови , лимарија , стакла ,мотори , глави , турбини , бош пумпи и др
за форд мондео 1.2.3 , фокус , фиеста ,ескорт,форд ка , и др модели )
(праќаме по брза пошта низ цела македонија)
(OTKUPUVAM FORD FOZILA NAD 2000 GOD)

070 469 022 / 077 866 553

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070 469 022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам