Logo

PALETI

Број на оглас: 2787940 | Објавен на: 11.02.2020, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


1200*1000
industriski

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач