1 / 6
Pentagon pantaloni i jakni
2.590 МКД
17.05.2022 11:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

XXL

Боја:

Други

Site boi i nekolku modeli.
Pobarajte ne i na Facebook
Militaryshop MKD
Kontakt viber 079 283-324

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
389/76/209-752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам