1 / 4
Elektromotor elektromotori motor elektro електро мотор
5 €
25.11.2022 10:18

Прилеп / Прилеп

Голем избор на електромотори и редуктори

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Pumpa za mast mazalica

2000 €

Kuki za kran

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам