1 / 7
Термометар за туш
1.490 МКД
27.06.2022 13:46

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Термометар за туш кој работи без батерии.
Мерен опсег од 0-100 степени.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Горан Стојановски
Потврден огласувач
078344562 078344561 078344749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам