1 / 8
Безжични слушалки (Bluetooth 4.1)
249 МКД
Цената не е фиксна
14.05.2022 17:23

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Уред:

Слушалки

----------------------------------------
НОВИ И НЕУПОТРЕБУВАНИ!! За сите видови уреди кои подржуваат Bluetooth, имаат прекрасен BASS.
Домет до 15 метри оддалеченост, и вградена 90mAh понлива Li-ion батерија која работи до 7 часа од едно полнење. Може да се користи и како Hands-free (да се јавувате кога возите на пример).
----------------------------------------
Добивате:
- Bluetooth слушалки
- Кабелче за полнење
- Упатство за употреба
- 2 пара резервни гумички и штипка
✔︎ Гаранција за замена или враќање на пари ако не сте задоволни.
----------------------------------------
* Можна испорака по Карго експрес низ цела држава на ваш трошок (+60 ден) до карго база или до домашна адреса (+90 ден).
* НАПОМЕНА: Поради зголемена злоупотреба на интернет трговија, доколку сакате испорака надвор од КАВАДАРЦИ од наша страна, плаќањето се врши ВЕДНАШ ПРЕД самата испорака на стоката, потоа немате никакви дополнителни трошоци при врачување на вашата платена стока.
----------------------------------------

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Bluetooth уреди

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам