1 / 6
BOSH pumpa za JEEP 2.5 td , 2000 god.
300 €
Цената не е фиксна
06.06.2022 08:42

Охрид / Охрид

Prodavam BOSH pumpa za Jeep 2.5 td, 2000 god. vo ispravna sostojba, elektronska , komplet so elektronika, kabli, zupcanik i cevki za priklucuvanje samo da se montira.
Vo potpolno ispravna sostojba dosega ne e otvorana vo fabricka sostojba.
Boshot e potpilno poln so nafta.
Za Grand Cheeroki, Cheerok i za Frontera 2.5 td.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078544524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам