1 / 12
prevoz so kamion kiper avto digalka kran 070 976 418
По Договор
09.03.2023 11:56

Гази Баба / Скопје

prevoz so kamion kiper avto digalka kran prevoz na matrijali agregati kontinjeri kiosci baraki pesok tampon i drugi matrijali . niz cela makedonija po najpovolni ceni plakanjeto moze i na faktura. hiap grajfer

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070976418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам