1 / 9
ПВЦ Врати и прозори (изработка и монтажа по поволни цени)
6 €
Цената не е фиксна
08.06.2023 07:56

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработка и монтажа на ГЕРМАНСКИ пвц и алуминиумски прозори и врати, како и профили со дрво,сива и антрацит боја, венецијанер, надворешни ролетни и комарници. ГЕРМАНСКИ ОКОВ - 30 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
За секоја информација ви стојам на располагање.

Контакт лице: Мирче

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Mirce - Maksima al plast
Потврден огласувач
078227335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам