1 / 3
EGER VENTIL za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god.
40 €
Цената не е фиксна
15.04.2022 21:43

Охрид / Охрид

Prodavam EGER VENTIL za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god. kompleten so vakuum vo ispravna sostojba komplet so cevka.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078544524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам