1 / 1
DIZNI za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 g.
50 €
Цената не е фиксна
02.07.2022 13:37

Охрид / Охрид

Prodavam DIZNI za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god. tri (3) parcinja (nemam elektronska - prodadena).
Diznite se ispravni.
Cena 80 eura / parce.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078544524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам