1 / 2
Vreka za boks eftinoo nova
2.200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 14:15

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vrekata e nova. Ne e koristena voopsto.

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
072734648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам