Барам механичари
1 €
01.06.2023 16:25

Аеродром / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Барам механичари со работно искуство во механика на возила.
Во сервис за клима уреди во автомобили.

Лице за контакт
070333010

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
078633076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам