1 / 12
NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI
1 €
21.08.2022 00:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KEN PANEL VI NUDI KANCELARISKI KONTINERI PO EVROPSKI STANDARDI GI IMAME SITE DIMENZII I GI IZRABOTUVAME PO VASA ZELBA PROIZVODOT E SO SERTIFIKAT ZA POJSE INFORMACII JAVETESE KAJ NAS 070706116 078360713 WWW.KENPANEL.MK

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам