1 / 11
Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica
По Договор
09.06.2022 08:56

Берово / Берово

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendicatea e 2 noki.Vikendicata ima 3 spalni po eden bracen krevet i salon vo koj ima 2 kreveti.Kujna i WC.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Лазар Нацев
Потврден огласувач
078656564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам