1 / 4
bateria za tablet
2 МКД
29.11.2021 17:50

Аеродром / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

7" инчи

baterija za tablet od 2600mah , 2800mah , 4000mah , 6000mah , 8000mah i drugi baterii za 7" , 8" , 10.1" tableti

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

teh
Потврден огласувач
075836159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам