1 / 2
tac za tablet 7"
800 €
29.11.2021 17:50

Аеродром / Скопје

Марка:

Alcatel

Големина на екранот:

до 6" инчи

tac za tablet 7" odgovara za mpman,trevi,tesla,st,qurd i drugi kineski tableti

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

teh
Потврден огласувач
075836159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам