1 / 2
ekran,displej za kineski tableti
850 €
29.11.2021 17:51

Аеродром / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

до 6" инчи

ekran,displej za kineski tableti

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

teh
Потврден огласувач
075836159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам