1 / 10
IZDAVAM HALA/MAGACIN OD 200m2
По Договор
26.09.2022 13:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

200 m²

Izdavam hala,magacin od 200m2 vo naselba Kisela Voda.
Kontakt:070 275 819
078/745/514

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Dusko/Ilija
Потврден огласувач
070275819/078745514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам