1 / 3
Bandazi 14ki 4 kom so 4strafa
6.000 МКД
Цената не е фиксна
02.02.2023 18:43

Бутел / Скопје

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

5.5J

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Prodávám 14x5 1/2 so 4 shtrafa 4 bandazi.odgovaraat za toyota citroen c1....
Vo odlicna sostojba so tubeles ventili.site 4 kom. Cena 5500,00 den.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
075666587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам