1 / 3
SE PRODAVA DVOKRILNA MEDIJAPANSKA HARMONIKA VRATA
1 €
30.06.2022 11:58

Битола / Битола

Се продава хармоника врата со димензии:
-Висина - 2,10m
-Ширина - 2,50m
-Дополнителен елемент над хармониката - 30cm
-Странични декоративни лајсни - 8cm
Материјал - Медијапан
Заедно со шина и водилка

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Хармоника врати

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
072247355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам