1 / 7
Se prodava vaga kamionska do 50t. 18x3m
7 €
Цената не е фиксна
23.10.2022 11:49

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Vaga do kamionska do 50t. So dimenzija na platforma 18x3 metra nova.Vagata ja imame na lager se montira vo eden den.Vagata se verificira za koja se dava dokument od Biro za Metrologija.Garancija 24 meseci.
Po ekstra cena.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од: Претпријатие

Вагар Гапе Диме Дооел
Потврден огласувач
070308289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам