1 / 5
LED REKLAMI i LED DISPLEI
1 €
Цената не е фиксна
12.12.2022 22:54

Охрид / Охрид

Од LED дисплејот можеме да разликуваме:
-LED дисплеј за прикажување на датум
-LED дисплеј за приказ на температура
-LED дисплеј за прикажување на време
-LED дисплеи за прикажување на цените и понуди за кампањи
-LED дисплеи за прикажување на девизниот курс
-LED дисплеи за прикажување на известувања
--СО ВАШАТА ДИМЕНЗИЈА

64х16 цм. = 100 ЕУР.
64х32 цм. = 100 ЕУР.
96х32 цм. = 130 ЕУР.
128х32 цм. = 160 ЕУР.
160х32 цм. = 190 ЕУР.
192х32 цм. = 220 ЕУ
-ШТО Е ПОГОЛЕМА РЕКЛАМАТА ДОБИВАТЕ ПО ПОВОЛНА ЦЕНА!!!!!!!!!!!!
-2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
-----------070 602 549--------

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам