1 / 4
Malina Plodovi -POLKA Малина, Malini, Малини
150 МКД
24.07.2021 10:32

Ранковце / Крива Паланка

Se prodava ovogodisni plodovi na malina od sortata POLKA koja e idealna za SVEZA upotreba,za razlika od drugite sorti koi brzo se raspagjaat, ima i drugi sorti, nacin na pakuvanje po dogovor

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Јovica
Потврден огласувач
076615656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам