1 / 6
Stafni za patos
9.500 МКД
08.01.2023 09:39

Велес / Велес

Stafni dimenzii 1500. mm
1m3 9500denari
debelina 50mm sirina 90 mm
Kadroni 8×8 dolzina od 700 do 1100 mm 9500 den m3

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
071514444
070561555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам