1 / 3
Малина
150 МКД
24.07.2021 10:32

Крива Паланка / Крива Паланка

Се продава малина од сортата Полка, која е идеална за продажба во свежа состојба, крупен плод од околу 7 грами кој не се рони и има одличен вкус, најбитно, дупло повеќе стои во св.сост. од Виламет..Микер
за повеке инфо јаветесе,Малини Malini Malina

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Јovica
Потврден огласувач
076615656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам