1 / 8
ZEROSMOKE - Stop na pusenjeto!
300 МКД
26.05.2023 21:40

Прилеп / Прилеп

Како се користи ZeroSmoke?
ZeroSmoke едноставно ќе го ставите на левото уво. Малиот магнет на предната стран , а поголемиот позади увото. На почетокот системот на ZeroSmoke користете го само по два саати дневно. Вашето тело после неколку дена ќе се адаптира на благиот притисок кој го спроведуваат магнетите на акупресурната точка. Тоа резултира со ослободување на ендорфин и чувство на задоволство исто како кога запалите цигара. Се носи по 2 часа на ден,кога вашето тело ќе се привикне, употребата на магнетите може да се продолжи и до 4 саати дневно.ZeroSmoke системот посебно се препорачува на оние кои трајно саkaат да се решат од цигарите на брз и лесен начин!

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078-610-617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам