1 / 2
Sky rose svetlo za nebo za benzinski pumpi i hoteli
9.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2022 00:46

Скопје Центар / Скопје

Svetlo za vo nebo od 4KW za na benziski pumpi ili hoteli. Avtonomna avtomatska regulacija na rabota.
Made in Italy
Efektot e vo Skopje !!!
Pisete na viber +389 70 227 487

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од: Претпријатие

KUPIsega
Потврден огласувач
078227487
Испрати Е-маил до огласувачот

HERCULES DJ KONTROLER VO ZEC

4500 €

PIONEER DJ OPREMA KONTROLER CDJ , MIXETA ZEC

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам