1 / 10
KUPATILA,SANITARIJA,KADI,OGLEDALA
По Договор
25.09.2022 14:21

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Golem izbor na umivalnici,ogledala za vasite kupatila po najpovolni ceni ima za sekogo po nesto prakjame i po kargo.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Хидромасажни кади

Се продава од:

SERVIS I PRODAZBA
Потврден огласувач
070716179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам