1 / 4
se iznajmuvaat podopiraci potpori podupiraci
1 €
Цената не е фиксна
31.10.2022 08:27

Прилеп / Прилеп

se iznajmuvaat podopiraci
ima razlicni dimenzi
ima i fasadno skele
potpori podpori podpiraci za ploci, ploca
SAMO ZA IZNAJMUVANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078401151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам