1 / 12
Masi klupi ogradi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2023 11:44

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na masi klupi ogradi i se ostanato od masivno drvo po vasa zelba za vasiot dom i gradina
Pogolema ponuda na facebook: Geo dizajn

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071 384 858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам