Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto
1 €
08.08.2022 10:46

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

85 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

320 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Mirko Mileski 48

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Brane
Потврден огласувач
077753739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам