1 / 7
livadski med
400 МКД
Цената не е фиксна
28.02.2021 08:06

Штип / Штип

медот е 100%чист имаме дозвола оператор со храна и одобрен haccp објект,може да се продава по маркети,пиљари,продавници за здрава храна на фактура...СЗД БИ-МЕД Штип.....

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
071270318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам