1 / 3
tom tom one se prodava
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 08:34

Автокоманда / Скопје

tom tom one se prodava komplet so karticka i punjac. dijagonalata mu e 10cm -baterija odlicna modelot e 4noo.004.2. nov softver. go prati cel balkan istocna evropa i t.n odlicno
prakam po kargo.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Се продава од:

slavco
Palmiro Toljati 160
Потврден огласувач
077791601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам