1 / 10
СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА/HOUSE FOR RENT
15.000 МКД
Цената е фиксна
18.000 МКД
17.05.2022 11:28

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Моински пат б.б Гевгелија (до бивша касарна)

Се издава спрат од куќа на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 100м2,нa втори спрат.
Kомплетно e опремен со нов мебел и располага со голема отворена дневна соба со трпезарија и кујна со комплетен кујнски прибор и елементи и комплет постелнини за сите кревети, Има 2 спални соби,дневен престој со два лежаи кои може да се спуштаат.Има сопствен паркинг со видео надзор.Греењето е на струја со клима уред и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 18000денари месечно.Капацитет 8 лица.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јовe 070218183

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

oglas
Потврден огласувач
070/218-183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам