1 / 2
Cesma so protocen bojler - MUHLER Germany
2.399 МКД
Цената е фиксна
27.06.2022 21:01

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

💧Muhler-квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер.
Чешми за монтажа на ѕид и во садопер. Со лед дисплеј и флексибилно црево.
Гаранција и сервис 1 година.
☑️ Брза испорака

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075787437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам