1 / 4
Malini Rasad Malina Малини Малина
25 МКД
28.04.2022 23:32

Крива Паланка / Крива Паланка

Се продава расад од сортата ПОЛКА која е идеална за свежа употреба и најдолготрајна по бербата. се бере од средина на јули па се до првите мразеви (-1Сц)
Резервирајте си расад навреме,
по земањето на расадот следуваат комплетни инструкции за засадување и одгледување,
за поголеми количини договор околу цената
повеке информации на тел. Или Вибер

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Јovica
Потврден огласувач
076615656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам